Kopírovanie kľúčov


Kopírovanie všetkých kľúčov okrem kľúčov chránených kartou na ktoré nemáme oprávnenie kopírovania. Zúbkované kľúče, jamkové kľúče, auto kľúče a motocyklové kľúče, diaľkové ovládače ku garážovým bránam a plotovým bránam, kopírovanie čipov Dallas RW1990 a čipov bezdotykových (tzv.Slza), trezorové kľúče, dózické kľúče, nábytkové kľúče, tvarové kľúče.

Výroba vložiek SGHK = Systém generálneho hlavného kľúča


Chcete spravovať veľkú administratívnu budovu alebo len malý rodinný dom? Pre nás to nie je žiadny problém. Kontaktujte nás a my vám odporučíme a vyrobíme najvhodnejší systém ušitý priamo na váš objekt.

Zjednotenie cylindrickej vložky = SU


Chcete otvárať viacero dverí jedným kľúčom? Uzamykáte aj dvere kde máte visiace zámky? Riešenie nájdete u nás. Zjednotíme vám vložky aj visiace zámky tak aby ste vedeli všetko odomknúť jediným kľúčom.

Úprava cylindrických vložiek na gombík a prestupovú spojku


Zakúpte si u nás cylindrickú vložku a my ju pre vás upravíme tak, aby spĺňala vaše vysoké nároky na komfort. Z interiérovej strany kolečko pre pohodlné uzamykanie dverí bez nutnosti použitia kľúča, resp. ak chcete naďalej používať kľúč, aj zo strany interiéru, tak využite možnosť úpravy cylindrickej vložky doplnením tzv. prestupovej spojky. Prestupová spojka vám umožňuje zasunúť kľúč do cylindrickej vložky z exteriérovej strany aj vtedy, ak je už niekto doma a kľúčik nechal zasunutý vo vložke. Táto funkcia vám umožňuje aj odomknutie dverí napriek tomu, že kľúč je z jednej strany zasunutý.

Úprava cylindrickej vložky na 10-12-13 zub


Zakúpte si u nás cylindrickú vložku a ak viacbodový zámok vašich vchodových dverí vyžaduje úpravu vložky z palca na 10,12 alebo 13 zubové kolečko, my sa postaráme o výmenu.

Opravy starých ale aj nových pokazených zámkov


Doneste nám pokazený zámok a my sa pokúsime vám ho zachrániť. Spínacia skrinka auta, zámok na dverách auta, zámok na ťažnom zariadení auta, zadlabávací zámok, zámok z poštovej schránky, zámok....

Predaj doplnkov


V našej predajni alebo v e-shope nájdete bohatý výber doplnkov ako sú: Označovače a popisky kľúčov, krúžky rôznych veľkostí, prívesky atď.

Gravírovanie príveskov a nápisov na štítky


Gravírujeme na kvalitné hliníkové prívesky (hrúbka materiálu 2,45mm). Prívesky sú vhodné aj ako prívesky na obojky pre psíkov a mačičky. Gravírujeme tiež rôzne tabuľky a štítky na dvere v rôznych prevedeniach a farbách.

MaG Market s.r.o.

Tomášikova 5/A
821 01 Bratislava
Slovenská republika
E-mail: magmarket@magmarket.sk
Tel.: +421 2 43 63 86 24

Veľkoobchod

Kontaktná osoba:
Martin Skladaný
Pevná linka: +421 2 43 63 86 24
Mob: +421 903 732 030
E-mail: obchod@magmarket.sk

Maloobchod

Mob: +421 903 732 030
E-mail: technik@magmarket.sk

Systémy SGHK a servis

Kontaktná osoba:
Denis Matúš
Mob: +421 903 732 030
E-mail: technik@magmarket.sk